KONST / Litografier / Färglitografi 16306205
nr 1630 6205
Sam Middleton
(1927-2015), USA
Signerad, numrerad 19/25, daterad 66. Färglitografi, bildmått: 43x31 cm, yttermått inklusive ram: 46x35 cm
Kondition: med dedikation
Sam Middleton, amerikansk bildkonstnär född 1927, död 2015.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 1 juli 2024
kl 19:35:38
1/7 18:08:25
Sam Middleton
Läs mer om Sam Middleton